Vstup do školy
email:
heslo:
Objednať Školu za školou

CHCEM SI OBJEDNAŤ TELEFONICKY

Objednávky pre školy: Predplatením licencíí pre žiakov získate najefektívnejší a komplexný jazykový výukový program využiteľný v bežnom vyučovaní i príprave detí do školy. Licencia pre učiteľa zároveň umožňuje čerpať výukový materiál i zo všetkých ostatných predmetov v českej verzii služby. Zavolajte nám na č.t. 02/ 65423779.

CHCEM SI NAJPRV VYSKÚŠAŤ

Pokiaľ si Školu za školou chcete vyskúšať, vstúpte do menu záujemca a získajte tak trojdňový bezplatný vstup na vyskúšanie služby.

CHCEM SI OBJEDNAŤ FORMOU EMAILU

Ak ešte v systéme nie ste registrovaní, pošlite nám mailovú objednávku s adresou Vašej školy, telefónnym číslom a počtom licencií, ktoré máte záujem si zakúpiť. Objednávku pošlite na adresu infosk@cfme.net, v predmete správy uveďte "objednávka - za školou".

CHCEM SI OBJEDNAŤ INDIVIDUÁLNU LICENCIU

Ak máte záujem o individuálne licencie, pošlite nám mailovú objednávku s Vašou adresou, telefónnym číslom a počtom licencií, ktoré máte záujem si zakúpiť. Objednávku pošlite na adresu infosk@cfme.net, v predmete správy uveďte "individuálne licencie - objednávka - za školou"

logo szs.jpg
Meno*
Priezvisko*
E-mail*
Telefón*
Ulica a č. d.*
Obec*
PSČ*
Mám záujem o*

*povinné údaje

Objednávka je záväzná a bude telefonicky overená.

AKTUALITY

01/09/2012 Ponuka vzdelávacích programov 2012
Možnosť pre pedagógov naučiť sa pracovať s portálom v rámci akreditovaného vzdelávacieho programu. Viac info v časti ČO JE ŠKOLA ZA ŠKOLOU.

01/09/2011 Individuálne užívateľské licencie
Systém individuálnych licencií programu ŠKOLA ZA ŠKOLOU spustený. Viac info v časti CENNÍK.

01/09/2010 Slovenský jazyk a literatúra
Do systému pribudol nový predmet - slovenský jazyk a literatúra pre 5. a 6. ročník ZŠ. Tím Školy za školou praje veľa zdaru v učení!

INFO

Odporúča Ministerstvo školstva Slovenskej republiky dňa 25.10.2007 pod číslom CD-2007-17633/36434-1:912 ako doplnkový materiál pre žiakov 2. stupňa základných a stredných škôl.

***

Pedagógom ponúkame AKREDITOVANÉ VZDELÁVANIE "Využívanie e-learningu vo vyučovaní cudzích jazykov na ZŠ a SŠ", v rámci ktorého sa naučíte pracovať so službou Škola za školou.

***

ŠZŠ získala 3. miesto v kategórii "Online kurz" v medzinárodnej súťaži "eLearning v praxi".